Pár slov o nás

Sedut perspiciatis unde omnis iste natus error sit lorem voluptatem accusantium doloremque

Využiť služby osobného trénera

je najlepšia cesta ako dosiahnuť svoj cieľ v oblasti zlepšenia telesnej kondície, redukcie nadváhy a zlepšenia zdravotného stavu. Pod odborným dohľadom dosiahnete výsledky oveľa rýchlejšie a jednoduchšie. Na základe diagnostiky vášho súčasneho stavu vám navrhneme postup na dosiahnutie vašich požiadaviek a prejdeme si ho s vami krok za krokom. Nezáleží natom ,či ste úplný začiatočník, alebo skúsený športovec vždy vieme vašu výkonnosť posunúť k lepšiemu. Poradíme Vám pri redukcii tuku, alebo naberaní svalovej hmoty, pomôžeme zlepšiť vytrvalosť ale aj silové výkony.


Sme odborne vyškolení v Slovenskej asociácii kulturistiky, fitness a silového trojboja, ktorá je riadne zapísaná na ministerstve školstva, vedy, výskumu a športu SR. Kvalifikáciu si naďalej zvyšujeme samostatným štúdiom a neustálym vzdelávaním.

Ku každému klientovi pristupujeme s ohľadom na jeho schopnosti a požiadavky. Vytvárame tréningový a stravovací plán pre každého jednotlivo v závislosti na jeho zdravotnom stave, časových možnostiach a športových cieľoch.

Pri tréningoch využívame overené ale aj najmodernejšie prístupy a poznatky z oblasti fintess, kulturistiky a športovej prípravy. Dosiahnuté výsledky si overujeme prostredníctvom najnovších metód merania a diagnostiky a tak vaše zlepšenie budete vidieť nie len v zrkadle ale aj na papieri.

Tréneri

  • Michal Hronček

  • Martina Hrončeková