Premeny


Ak chceš zmeniť svoju postavu, zdravie, či celý životný štýl radi ti s tým pomôžeme tak ako už mnoho našim spokojným klientom.

Lucia


Tréningy s osobnou trénerkou Maťkou Hrončekovou mi zmenili život. Za rok sa mi s jej pomocou podarilo schudnúť 80kg a cítim sa úžasne. Naučila ma milovať pohyb a naučila ma zdravo žiť. Pomohla mi nielen s pohybom ale i so zdravým životným štýlom, ku ktorému neodmysliteľne patrí zdravá strava. Stali sa z nás priateľky a dnes si svoj život bez nej neviem predstaviť. Je to odborníčka, ktorá presne vie čo robí. Podržala ma psychicky počas najťažších chvíľ, ktorých veru nebolo málo. Bez nej by moja, doslova „premena“ nebola možná.

Okrem tréningového pohybového plánu, šitého na mieru, a stravovacieho programu, ktorý zohľadnil moje potreby, po celý čas sledovala môj zdravotný stav ako i realizovala rôzne merania, ktoré nám vždy napovedali, že ideme tou správnou cestou. Som jej veľmi vďačná za všetko čo pre mňa doteraz urobila a čo i naďalej stále robí. Je to náročná cesta, ale príval energie, dobrý pocit z cvičenia a výsledky sú tou najlepšou motiváciou. Svalovka prebolí a ideš ďalej. Ľudia mi nechcú veriť, že sa mi to podarilo bez zázračných piluliek či operačných zákrokov. Ja však tvrdím, že tá zázračná pilulka, ktorá mi pomohla zmeniť život, je moja osobná trénerka a priateľka Maťka, zdravá strava a pravidelný pohyb. Každému môžem cvičenie pod jej odborným dohľadom len a len odporučiť. Nakoniec, zmena môjho života aj vďaka nej hovorí za všetko ☺Ivka


Trénerov je veľmi veľa, ale vybrať z nich naozaj kvalitného je ťažké. Maťku za trénerku som si vybrala na základe kvalifikácie, profesionality, čo znamená, že na sebe naďalej pracuje a hlavne individuálneho prístupu. Počas tréningov ma usmerňovala, opravovala a venovala sa iba mne. Neustále ma motivovala, čo ma poháňalo ďalej a ďalej. Maťka ďakujem Ti, že si bola na mna občas tvrdá, ale stálo to za to.

Veľká cena Nitry 2013


Lenka


Poznáte to, komplexy z postavy, komplexy z oblečenia, túžba nosiť veci, aké sa vám páčia a páčiť sa. Nemyslím, že som bola prvá, ani posledná, ktorá sa jedneho dňa nakopla a povedala si dosť. Začala som cvičiť podľa rôznych rád na internete, naozaj poctivo, pravidelne. Výsledok? Nikde. Upravila som si stravu podľa rád kamarátok, internetu, popri tom som cvičila. Výsledok? Nemyslím, že sa to jedno kilo dalo nazvať výsledkom. Cítila som sa vzhľadom na nedostatok sladkého asi stonásobne horšie, ako keby som to sladké jedla, ostala som demotivovaná a vykašľala som sa na všetko, lebo to proste nejde! Nedá sa to, asi mám zlý metabolizmus.

Až o niekoľko mesiacov som stretla osobu, ktorá slovo nejde nepoznala a škrtla ho aj mne definitívne zo slovníka. Bola to Maťa. Pred prvou návštevou som sa hanbila, prišlo mi to celé také zvláštne,  mala som trému ako sa môžem postaviť pred niekoho s dokonalým telom ja. Nemehlo.  Prístup aký však ku mne mala ma veľmi veľmi milo prekvapil. Začala so mnou úplne od nuly. Na prvých tréningoch som doslova vypľúvala dušu, bolo mi nevoľno, obchádzali ma mdloby, ale bol tam niekto, kto ma doslova nakopol do zadku a na moju vyhovorku "Nevládzem!" reagovala argumentom "Ale vládzeš." A ono fakt. Tréning som vždy dokončila. Áno, teraz sa nad tým divadielkom už len pousmejem, ale predtým mi nebolo všetko jedno a nebyť jej, už by som to dávno vzdala, ako viacejkrát predtým. Samozrejme bez výsledku.

Časom som sama v sebe objavovala niečo, čo som ani netušila, že v sebe mám. Bol to chtíč niečo dosiahnuť, bol to zrazu úplne iný, dynamickejší beh za svojim cieľom. Zrazu som sa začala cítiť dobre vo svojom tele. Čo bol neopísateľný pocit, po tom všetkom sebaľutovaní a podceňovaní.

Nad jedálničkom som tiež párkrát horko zaplakala, hlavne prvé týždne boli pre mňa vojna so sebou samou. Dôležité je, že som z nej vyšla ako víťaz.  Každému, kto cvičí, má svoj cieľ, chce vyzerať a cítiť sa lepšie sú určite riadky vyššie známe. Teraz už aj mne, ale jedno viem určite, bez trénerky, ktorá sa časom zmenila na kamarátku by som to nedokázala. Ani náhodou. Patrí jej moja obrovská vďaka. A ospravedlnenie za moje mrnčanie a neustále otravovanie správami o každom súste, ktoré som dala do úst. Už nepoznám slovo nedá sa, cieľe mám stále vyššie a viem, že všetko sa dá, len treba prijať pomoc a chcieť.

Lenka pred Lenka poKatka


Začať cvičiť som sa rozhodla po tom, čo moja váha začala ukazovať pre mňa astronomické čísla:-). Riešila som však otázku, ako na to? 
Pokusov už bolo veľa, ale chcela som , aby tento pokus mal aj poriadne výsledky 
A tak som sa rozhodla pre osobnú trénerku. Martinku mi "dohodil" jeden moj kamarát a som veľmi spokojná . 
 Maťka mi upravila jedálniček a začala som pravidelne cvičiť. 
Martinkin prístup k tréningom je veľmi profesionálny. Každý cvik ukáže, vysvetlí a následne dohliada, aby som cvičila správne. Intenzívne cvičím už 9 mesiac a máme aj krásne výsledky. 
Okrem toho, že znižujem váhu a mením konfekčné veľkosti, mám aj dostatok energie a cvičenie sa pre mna stalo rutinou a relaxom. 
Vrele odporúčam tréningy, individuálne aj skupinové. Je to pre mňa sranda, ale aj makačka, ale predovšetkým psychický relax. 
Keby som sa mala rozhodnuť znovu taka jednoznačne sa rozhodnem pre Martinku Hrončekovú.

Katka pred Katka poJarka


AKO SOM DOKÁZALA SCHUDNUŤ?
Nuž nakopla ma jedna známa, s ktorou, keď som sa stretla asi tak po mesiaci čo sme sa nevideli , tak jej reakcia na mňa bola : Ti si zase pribrala!!! Ako to vyzeráš!!! No samozrejme , že som mala rôzne výhovorky: veď nejem celý deň, nemám čas chodiť cvičiť a tak ďalej.... A samozrejme, že som sa cítila urazene a strašne sa ma to dotklo tak som si povedala „ Však počkaj ja ti ukážem , že dokážem schudnúť. ´´ A tak som si začala deliť stravu , jedávala som viacej zeleniny a ovocia. Prvé kilečká išli dolu rýchlo len potom sa to zastavilo tak som hľadala riešenie ako to znova nakopnúť, veď ešte som mala ďaleko do cieľa. Tak som začala chodiť do fitka . Najskôr to bol len stacionárny bicykel , eliptikal alebo bežiaci pás 40 minút 3x do týždňa ale časom som sa už začala nudiť a zase som chcela skúsiť niečo iné. Lákali ma iné stroje čo sú vo fitku, len som sa bála na nich cvičiť sama aby som si neublížila. Tak asi po 7 mesiacoch samo týrania som sa spýtala trénerky Maťky, či by ma netrénovala. A slovo dalo slovo a cvičíme spolu už 7 mesiacov. Maťka je super , vždy keď jej poviem že nevládzem tak ma povzbudí a hlavne presvedčí, že vládzem. Keď si myslím že ťažší cvik už ani nemôže vymyslieť tak ona príde s niečím novým a svalovka je na svete. Ale ten pocit keď odchádzam z fitka, že som to zvládla a spravila niečo pre seba sa nedá ani opísať. Postava sa krásne formuje a ja sa konečne nehanbím za seba ako vyzerám. Cvičenie my nepomohlo len pri chudnutí ale konečne ma nebolieva chrbtica a nemávam migrénu. A vrátim sa k tej mojej známej. Teraz zakaždým keď ma stretne tak ma pochváli ako som dobre schudla ako dobre vyzerám a tak ďalej. Samozrejme, že som sa jej priznala, že ma ona nakopla ale až po určitej dobe. Keď už som mala o pár kíl menej tak som je povedala, že som začala chudnúť kvôli nej. Časom som pochopila, že to nerobím kvôli nikomu inému len kvôli sebe samej. Ešte stále mám na svojej postave čo zmeniť a tak dúfam, že s Maťkou to zvládnem.

Jarka pred Jarka poNikol


Že musím začať cvičiť som si uvedomila až keď som sa videla na fotkách. Ďalší podnet bol ten, že som si nemohla kúpiť žiadne oblečenie čo sa mi páči, pretože mi bolo všetko malé. Cvičiť som začala aj kvôli tomu, že už som nevládala na kolená, samozrejme aj preto, aby som sa páčila manželovi a sama sebe. Keď som videla na sebe prvé výsledky aj vďaka mojej trénerke, tak ma to hnalo ďalej a ďalej. Aj keď nie som ešte s výsledkom môjho snaženia spokojná, verím, že spoločnými silami sa nám to podarí dotiahnuť do úspešného konca.

Nikol pred Nikol poTatiana


Dva a pol roka sa môj tréner Miško Hronček so mnou „trápi“, alebo ja s ním? Ale teraz vážne, je to človek, ktorého si veľmi vážim . Jeho ľudský prístup a odborný potenciál, zmenil po dlhšej dobe môj životný štýl. Miško je zodpovedný a dokáže ma zmotivovať k cvičeniu i v tých najťažších chvíľach. Chvíle strávené pod jeho odborným dozorom zmenili kvalitu môjho života. Fyzicky som sa opäť začala cítiť veľmi dobre, omnoho ľahšie zvládam aj záťažové situácie a som veľmi spokojná s vyformovaním mojej postavy. Ďakujem veľmi pekne................
Simona


Schudnúť za mesiac a pol 9 kíl je priam úžasný pocit. Hľadala som spôsoby ako sa cítiť lepšie, ako vyzerať lepšie a vyžarovať viac energie. Práve Miško bol tým úžasným trénerom, ktorý mi pomohol, vedel poradiť natoľko, aby som sa dostala do finálovej dvanástky Miss Slovensko 2013. Práve pri mojom trénerovi - pravidelnom systéme a jeho cvičeniam som dokázala to, po čom som tak dlho túžila. Dnes už viem aké cviky sú tie naj a ako cvičiť správne.:-)

SimonaLaco


Do fitka som prišiel s tým, že už so sebou musím niečo urobiť. Mám už po 40tke a keďže som predtým nešportoval a vôbec som nevedel čo mám robiť oslovil som Michala aby mi poradil a pomohol. Som podnikateľ a musím sa hlavne venovať svojmu biznisu nemám čas venovať hodiny študovaniu správnych cvikov na internete. Už vôbec pre mňa nie je možné strácať čas prechádzaním sa po fitku a skúšaním správnych strojov. Potrebujem efektívny tréning určený práve pre mňa a musí sa mi zmestiť do môjho časového rozvrhu. Prídem, odcvičím, viem že sa môžem spoľahnúť na kvalitu tréningu a nemusím nad ničím rozmýšľať. Za rok a pol sa mi podarilo schudnúť 14kg a to hlavne z brucha. Tréningy sú niekedy riadna makačka, ale potom sa cítim vždy perfektne a zabudnem na všetky starosti. Michal ma naučil aj kvalitnejšie a pravidelne jesť. Aj zato mu patrí moja vďaka.
Tóno


Mám 17 rokov, skoro rok som chodil do posilky. Odmakal som každý tréning naplno, chodil som zničený a unavený. Doma som zjedol celú chladničku aj so špajzou. Chcel som pribrať svaly a byť silný. Výsledok bol, že mi išla trochu hore sila ale nepribral som ani pol kila, vyzeral som stále rovnako a cítil som sa ešte horšie ako keď som necvičil. Keď mi mamina zaplatila pár hodín s trénerom moc sa mi do toho nechcelo. Zničiť sa viem predsa aj sám a nemusí mi do toho nikto mudrovať. Už po prvých hodinách s Mišom som vedel, že je to tá správna cesta. Cvičil som oveľa kratšie ale efektívnejšie. S každým tréningom som bol silnejší a mal viac energie. Už po dvoch týždňoch na mne videla výsledky aj rodina. Môže zato správny tréning a kvalitná strava, ktorú mi tréner Mišo navrhol. Za pár mesiacov som nabral takmer 10kg kvalitnej hmoty. A neužíval som ani žiadne špeciálne prípravky výživy. To sa mi predtým nepodarilo za rok.